naše i vaše LetnÍ a zimní

Dovolená

Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše
35m2, max. 4 osoby
Skvělá lokalita

Apartmán Michaela – ubytováním to nekončí……

LETNÍ AKTIVITY

Pěší turistika a cykloturistika, lanové dráhy, motokáry, kolobežky, BIKEPARK…..to vše najdete v Rokytnici nad Jizerou

Nově s Vámi sdílíme zážitky mimo Facebooku a Instagramu i na YOUTUBE a PINTERESTU.

Aktuální počasí : Rokytnice nad Jizerou.

Jaro, léto a podzim jsou ideální období, kdy můžete využít apartmán Michaela v Rokytnici nad Jizerou k dovolené nebo aktivnímu odpočinku. Okolní příroda přímo vybízí k pěším výletům nejen na vrcholky našich hor, ale také na výlety do blízkého okolí. Vyberte si některou ze zajímavých a turisticky značených cest třeba na chatu Dvoračky, na Pramen Labe, Vrbatovu boudu, Voseckou boudu, Mohylu Hanče a Vrbaty, či do Harrachova nebo až do Polska.

Ubytování v apartmánu Michaela v Rokytnici nad Jizerou Vám nabídne jedinečné vyznačené cykloturistické trasy krkonošskou přírodou.  Musíte sice počítat se spoustou náročného stoupání, horší sjízdností terénu nebo například prudkých sjezdů, ale odměnou Vám bude překrásná příroda Krkonoš

Od června do září jsou pro vás připraveny KRKONOŠSKÉ CYKLOBUSY, které vás přiblíží na vrcholky  hor, každý autobus přepraví minimálně 15 kol.

Pro milovníky adrenalinu je v Rokytnici nad Jizerou například Bikepark, který se nachází ve skiareálu Horní Domky. A tím výčet příležitostí nekončí, v Rokytnici nad Jizerou a okolí najdete, koupaliště a bazény, golfové hřiště, bobové dráhy, lanová centra, terénní horské káry nebo například možnost tandemového padáku.

Záleží jen na vaší náladě, chuti a schopnostech, vybírat je určitě z čeho. Odměnou vám bude nádherná nedotknutá příroda, překrásná flóra, čistý vzduch, výhledy do dalekého okolí, romantické a klidné chvíle s rodinou či přáteli. To vše najdete při využití ubytování v apartmánu Michaela v Rokytnici nad Jizerou.

Další cíle a informace najdete zde: Turistické cíle v Rokytnici

ZIMNÍ AKTIVITY

Sjezdovky, upravené bežecké tratě, tři desítky vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky…..to vše najdete v Rokytnici nad Jizerou

Nově s Vámi sdílíme zážitky na YOUTUBE.

Aktuální počasí : Rokytnice nad Jizerou a Hřiměždice. Webové kamery z Rokytnice nad Jizerou naleznete ZDE a ZDE.

Rokytnice nad Jizerou, to jsou perfektně upravené běžecké tratě či sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. Kompletní péči zajišťují servisy lyží sjezdových i běžeckých, půjčovny lyží, lyžařské školy. Přímo do lyžařského centra zajíždí speciální autobus SKIBUS, upravený pro lyžaře.

Na sjezdaře v lyžařských střediscích Rokytnice nad Jizerou čeká na tři desítky vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky. Lanová dráha Lysá hora měří 2.198 m a je druhou nejdelší v České republice. Běžkařům velmi doporučujeme vyzkoušet běžecké trasy v areálech U kapličky a Pod Dvoračkami.

Ski areál HORNÍ DOMKY (900 m od apartmán Michaela)
Skiareál Horní Domky je jedno z největších a nejoblíbenějších lyžařských středisek v ČR. Dominuje mu Lysá hora, na kterou vede čtyřsedačková lanová dráha do nadmořské výšky 1 315 m. Areál Horní Domky poskytuje lyžařům a snowboardistům celkovou přepravní kapacitu 7.620 os/hod. díky dvěma čtyřsedačkovým lanovým drahám a šesti tyčovým vlekům. Pro příznivce snowboardingu je k dispozici snowpark, který je vybaven několika skoky, různými překážkami a malým tyčovým vlekem. Je oblíben především u příznivců Freestyle.

Pro rodiny s dětmi a zejména pro ty nejmenší je dětský park RokyBaby se školičkou lyžování vedenou zkušenými instruktory.

Ski areál u Modré Hvězdy (300m od apartmán Michaela)
Areál je vhodný zejména pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy. Najdete zde pojízdný lyžařský koberec pro nejmenší, provazový vlek pro děti, dětskou školku.

Skiareál Sachrovka (300 m od apartmán Michaela)

Lyžařský areál je vhodný především pro rodiny s dětmi, začínající i pokročilé, snowboardisty a výcvikové kurzy. Sjezdovka je pravidelně udržována a je tedy určena i méně zdatným lyžařům. Sjezdovky jsou široké, po krajích můžete sáňkovat, jezdit s dětmi na bobech …

Skiareál STUDENOV
Ski areál Studenov se rozkládá v nadmořské výšce 620 – 933 m n. m. Je dostupný z centra Rokytnice nad Jizerou a je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především u rodin s dětmi a snowboardistů. Jsou zde dva kotvové vleky, poma a dětský tyčový vlek. Modrou a červenou sjezdovku využijí lyžaři začátečníci, středně zdatní i pokročilí.

Další informace a aktuální sněhové podmínky najdete zde: Lyžování Rokytnice nad Jizerou

10 nejlepších sjezdovek České republiky.

 

Apartmán michaela
ubytování Rokytnice nad Jizerou

Zajistěte si rezervaci!

Apartmán Michaela se nachází v jednom z největších lyžařských a turistických center Krkonoš